2. kolo přijímacího řízení na VOŠ spuštěno! Více informací
'

ENERSOL seminář

redakce
09.04.2026
Podnikavá škola

Příprava na nové soutěžní období.

ENERSOL seminář - Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno

Dne 1. 12. 2025 proběhl odborný seminář projektu ENERSOL. Zúčastnili se ho zástupci učitelů a žáků středních škol Jihomoravského kraje zapojených do projektu. Cílem setkání bylo seznámit účastníky se změnami v pravidlech pro nadcházející soutěžní období a představit doporučenou podobu soutěžních prací i prezentací.

Krajské kolo projektu se uskuteční 29. 1. 2026 opět na naší škole, která bude hostitelem soutěžních týmů z celého regionu.

Seminář poskytl účastníkům cenné informace a jasné vedení, které jim pomůže kvalitně se připravit na nadcházející soutěž. Všem soutěžícím přejeme hodně úspěchů, inspirace a úspěšné dokončení jejich

Podobné články

Stali jsme se lídrem podnikavosti

Dne 2. 6. 2026 naše škola dosáhla významného úspěchu – získala prestižní certifikát Podnikavá škola – lídr podnikavosti. Toto ocenění potvrzuje dlouhodobou systematickou práci školy v…